Облік клієнтів та замовлень у пральні

ПЗ дозволяє вести єдину базу клієнтів та замовлень, зберігає історію обслуговування кожного клієнта та комунікації з ним. Легко відстежувати, на якому етапі знаходиться кожне замовлення, контролювати термін виконання робіт.

Облік засобів для чищення та миючих засобів

Контролюйте наявність витратних засобів, що чистять та миють. Відстежуйте їх використання в роботі, поповнюйте та списуйте матеріали у декілька кліків. Програма для обліку в пральні допомагає своєчасно поповнювати склад, щоб забезпечити безперервну роботу пральні.

Постановка завдань співробітникам

Автоматизуйте постановку завдань співробітникам, чи це попереднє чищення забруднень, перевірка фурнітури або якості послуг, що випонують. Ставте завдання як одного співробітника, і кількох відразу, встановлюйте окремі терміни на кожну роботу.

Управління працівниками пральні

З ПЗ ви не тільки знатимете, коли точно працюють співробітники, але й чим вони займаються в робочий час. Графік роботи дозволяє планувати робочі та вихідні дні, відпустки та лікарняні кожного співробітника на тижні вперед. А Журнал подій допоможе відстежити, хто, що та коли зробив у Документах програми.

Та багато інших індивідуальних функцій!